اِلأَحَّد ١٤ رمضان ١٤٤٠
 
  اتو گالری آذین  کالای صنعتی ظهوریان  بیمه عمر و تامین آتیه  المرکز التخصصی الطبی الیزری   حفاظ روی دیوار ایمن سازان شرق  کاریابی و مشاوره شغلی     
خدمات > بیمه ای
 


بیمه عمر و تامین آتیه

 

تعریف بیمه عمر و تامین آتیه
دراین بیمه نامه بیمه گذاران با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه برتامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت را نیز درصورتی که بیمه شده هم باشند، خواهند داشت .
بیمه های عمر همراه با تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای جهان ارائه می شود ،طرفداران زیادی داشته و با توجه به انواع آن می تواند مورداستقبال اقشار مختلف جامعه قرار گیرد .
شرکت بیمه با دریافت مبالغ حق بیمه ،اولا”بیمه شده را در مقابل خطر فوت بیمه می کند و ثانیا” مازاد مبالغ دریافتی را سرمایه گذاری می نماید و نرخ سود آن سرمایه گذاری را تا حد نرخ بهره فنی تضمین می نمایدو چنانچه سودبیشتری از محل سرمایه گذاری بدست آورد بخش عمده از آن را به عنوان مشارکت در منافع به بیمه گذار می دهد .

بهترین بیمه های عمر
یکی از معیارهایی که برای انتخاب شرکت بیمه می‌توانید در نظر بگیرید، حق بیمه تولیدی در سال است. مطابق با آمار بیمه مرکزی، تعداد بیمه نامه‌ی عمر (زندگی) صادر شده در سال ۱۳۹۵ نسبت به سال ۱۳۹۴ حدود ۲۷ درصد رشد داشته است که نشان از افزایش اقبال مردم به این بیمه دارد. اگر بخواهیم شرکت‌های بیمه را نسبت به خدمات بیمه عمر تولیدی رتبه‌بندی کنیم، شکل زیر سهم بازار هر شرکت بیمه را نشان می‌دهد
۳ شرکت بیمه ایران، بیمه پاسارگاد و بیمه کارآفرین بیشترین سهم بازار را در بیمه عمر کشور در اختیار دارند. در ادامه هر یک از ویژگی‌های بیمه عمر این ۳ شرکت را با هم مقایسه می‌کنیم
سود بیمه عمر
در بیمه عمر، به سپرده‌ی مشتریان ۲ مدل سود تعلق می‌گیرد. اول سود تضمینی (روزشمار) و دوم سود مشارکت. یعنی شما علاوه بر استفاده از خدمات بیمه عمر، نوعی سرمایه گذاری انجام می‌دهید که مانند بانک به آن سود تعلق می‌گیرد. در ادامه هر ۲ نوع سود را توضیح می‌دهیم.
سود تضمینی روزشمار
مطابق با قوانین بیمه کشور، سود سپرده معادل شانزده درصد برای دو سال اول بیمه نامه، سیزده درصد برای دو سال دوم بیمه نامه و ده درصد برای مدت مازاد بر چهار سال در نظر گرفته می‌شود. پس تمام بیمه‌های عمر در این ویژگی یکسان هستند و هیچکدام نسبت به دیگری برتری ندارند.
سود مشارکت – سود مازاد
شرکت‌های بیمه هر سال درصدی را بعنوان سود مشارکت به سپرده گذاران اختصاص می‌دهند که رقم آن بستگی به سود سالانه‌ی آنها دارد. در سال ۹۵ سود سپرده‌گذاری بیمه ایران ۲۱ ، بیمه پاسارگاد ۲۰ و بیمه کارآفرین ۱۸ بوده است. بنابراین بیمه ایران بهترین عملکرد را در میان این ۳ شرکت بیمه از لحاظ سوددهی داشته است. توجه داشته باشید که این رقم‌ها مجموع سود تضمینی و سود مشارکت هستند. همان‌طور که می‌بینید سود هر ۳ شرکت بیشتر و یا مساوی با سود سالانه بانک‌های دولتی در سال ۹۵ است و می‌تواند بعنوان یک گزینه‌ی درآمدزا و سودآور مد نظر شما باشد و با توجه به اینکه سود آن تقریبا بدون ریسک است، حتی اگر شما فرد ریسک‌پذیری نیستید باز هم سرمایه‌گذاری در بیمه گزینه‌ی مناسبی بنظر می‌رسد.
سرمایه فوت طبیعی
شاید بتوان گفت مهمترین هزینه‌ای که شرکت‌های بیمه پوشش می‌دهند، همین سرمایه فوت است. این سرمایه عموما برحسب حق بیمه که شما پرداخت می‌کنید، محاسبه می‌شود. در جدول زیر مبلغ سرمایه فوت برای ۳ شرکت بیمه بیان شده است.
شرکت بیمه سرمایه فوت
بیمه ایران ۳۵ برابر حق بیمه سالانه تا سقف ۴۰۰ میلیون تومان
بیمه پاسارگاد ۳۶۰ برابر حق بیمه پرداختی ماهانه + سرمایه اصلی
بیمه کارآفرین ۲۵ برابر حق بیمه سالانه
بنظر می‌رسد بیمه پاسارگاد در این مورد خدمات بهتری ارائه می‌دهد.
سرمایه فوت بر اثر حادثه
در صورتی که خدایی نکرده، برای شخص حادثه‌ای رخ بدهد و از بین برود، شرکت بیمه به اعضای خانواده‌ی وی حق بیمه پرداخت می‌کند و شرایط آن مطابق جدول زیر است:
شرکت بیمه سرمایه فوت
بیمه ایران معادل ۳۵ برابر حق بیمه سالانه تا سقف ۴۰۰ میلیون تومان
بیمه پاسارگاد معادل 3 برابر سرمایه بیمه عمر تا سقف 250 میلیون تومان + سرمایه فوت طبیعی + سرمایه اصلی (بعد از یکسال از عقد قرارداد)
بیمه کارآفرین تا چهار برابر سرمایه فوت طبیعی

بنظر می‌رسد بیمه پاسارگاد در این مورد خدمات بهتری ارائه می‌دهد.
پوشش امراض خاص
امیدواریم هیچ وقت مجبور نشوید از این پوشش استفاده کنید، اما بیمه عمر برای ۵ دسته از بیماری‌ها حق بیمه پرداخت می‌کند و لیست آنها عبارتند از:
• سکته قلبی
• سکته مغزی
• جراحی عروق قلب
• پیوند اعضای اصلی بدن
• سرطان
اگر می‌خواهید شرایط پرداخت برای امراض بالا را بدانید، به جدول زیر مراجعه کنید:
شرکت بیمه شرایط پرداخت
بیمه ایران ۲۵ درصد سرمایه فوت تا سقف ۲۰ میلیون تومان
بیمه پاسارگاد به میزان ۳۰ درصد سرمایه بیمه عمر تا سقف 200 میلیون تومان
بیمه کارآفرین سقف سرمایه این پوشش حداکثر ۳۰ میلیون تومان

بنظر می‌رسد بیمه پاسارگاد در این مورد خدمات بهتری ارائه می‌دهد.


همه آگهی های محمود حامدنیا را ببینید.
مشخصات آگهی :
کدآگهی:638
تاریخ ارسال آگهی: 1397/09/04 05:04:01 ب.ظ
تاریخ انقضای آگهی: 1398/09/04 05:03:26 ب.ظ
موقعیت آگهی:خراسان رضوی (مشهد )
تعداد بازدید کننده : 1332  بار 
مشخصات آگهی دهنده:
نام و نام خانوادگی: محمود حامدنیا
تلفن: 37135745--09153011424-  
ایمیل:hamednia20@yahoo.com
 
عبارات کلیدی:
مشاوره کاملا رایگان,بدون واسطه,آگهی رایگان,bedonevasete,سایت تبلیغاتی,وب سایت تخصصی آگهی های تبلیغاتی ,,بيمه‌گر,بيمه‌گذار,آرامش,پوشش فوت بر اثر حادثه ,امراض
ارسال پیام
تماس با محمود حامدنیا  در مورد این آگهی متن پیام:
نام و نام خانوادگی شما: 
ایمیل شما:
عنوان پیام:
 
 

کلمات کلیدی
   گروه آگهی
   
آگهی های  مرتبط
 
دوست من سلام
 مشهد
محمود حامدنیا
تلفن : 37135745-051--
09153011424-
 
کلمات کلیدی مرتبط
   
 
 
کليه حقوق اين وب سايت محفوظ مي باشد
Copyright © 2013 - All rights reserved.
طراحي سايت و بهينه سازي وب سايت توسط پورتال فراتک